ZADAM_15

ONLINE RETROSPEKTÍV FESZTIVÁL

Társulatunk a járványhelyzet miatt online keretek között ünnepli 15 éves fennállását. A fesztivál időtartama alatt hét korábbi produkciónkat mutatjuk be, hét egymást követő napon. Az előadások 24 órán keresztül megtekinthetőek az adott napokon, délelőtt 10 órától, másnap 10:00-ig.

 

ÚJ IDŐPONTOK:

2021. április 12. PASSIVE

2021. április 13. IN’N’OUT

2021. április 14. PROFIL

2021. április 15. ZUHANÁS KÖZBEN

2021. április 16. SUBSURFACE

2021. április 17. EXPRE

2021. április 18. AZ IDŐ VÉGEZETE

MŰSOR:

2021. március 8. PASSIVE

2021. március 9. IN’N’OUT

2021. március 10. PROFIL

2021. március 11. ZUHANÁS KÖZBEN

2021. március 12. SUBSURFACE

2021. március 13. EXPRE

2021. március 14. AZ IDŐ VÉGEZETE

Jegyár: 1000.- Ft

Támogatói / családi jegy: 2500.- Ft

 

Jegyvásárlás menete:

Jegyet vásárolni a Társulatunkat működtető Medáliák Egyesület számlaszámára történő banki átutalással lehetséges. Az átutalás közleményében mindenképp szükséges két információt feltüntetni:

  1. Az e-mail címet ahová elküldhetjük az adott produkcióhoz való hozzáférést.
  2. A dátumot, amiből kiderül melyik produkciót kívánják megtekinteni.

pl.:  valaki@gmail.com, 2021.03.10.

 

Kedvezményezett: MEDÁLIÁK MŰVÉSZETI KULTURÁLIS ÉS OKTATÁSI EGYESÜLET

Bankszámlaszám: 73200165-11252270

2021.

2021.02.28. ExPre – online előadás (meghívásos)

2021.02.27. Subsurface – online előadás (meghívásos)

2021.02.21. Profil – online előadás (meghívásos)

2021.02.20. In’n’Out – online előadás (meghívásos)

2021.02.13. 15:00 Apám mindkét sorsot egyformán tudja vállalni – Nemzeti Táncszínház (premier – zártkörű) – Az előadás a Nemzeti Táncszínház szervezésében kerül bemutatásra

2021.02.12. 17:30 Apám mindkét sorsot egyformán tudja vállalni – Nemzeti Táncszínház (főpróba – zártkörű) – Az előadás a Nemzeti Táncszínház szervezésében kerül bemutatásra

2020.

2020.10.31. 19:00 IM PRO Sorozat: Cirrus – Bejárat Színház, Budapest

2020.10.19. 20:00 SUPREMA – Mu Színház, Budapest

2020.09.06. 11:00 SUPREMA – Latinovics – Bujtor Játékszín, A Tánc Fesztiválja, Veszprém https://www.atancfesztivalja.hu/program/sebestyen-timea-suprema-izp/

2020.08.27. 19:00 TÜKRÖZŐDÉS – Kiskunhalasi Művelődési Központ, Kiskunhalas

2020.08.25. 14:00 AZ IDŐ VÉGEZETE – Bálint Ágnes Kulturális Központ, Vecsés

2020.08.25. 11:00 AZ IDŐ VÉGEZETE – Márai Sándor Közművelődési Intézmény, Halásztelek

2020.08.20. 17:00 TÜKRÖZŐDÉS – Nádasdy Kulturális Központ szervezésében a Városház Főterén, Sárvár

2020.08.18. 19:30 TÜKRÖZŐDÉS – Szárszói Művelődési Ház szervezésében a Zenepavilon melletti téren, Balatonszárszó

2020.08.08. 19:00 TÜKRÖZŐDÉS – Fonyódi Kulturális Intézmények Szervezésében a Múzeumkert udvarán, Fonyód

2020.07.30. 14:00 AZ IDŐ VÉGEZETE – Gyáli Arany János Közösségi Ház, Gyál

2020.07.29. 14:00 AZ IDŐ VÉGEZETE – Gyáli Arany János Közösségi Ház, Gyál

2020.07.28. 13:30 AZ IDŐ VÉGEZETE – Márai Sándor Közművelődési Intézmény, Halásztelek

2020.07.26. 18:00 TÜKRÖZŐDÉS – Abonyi Lajos Művelődési Ház, Abony

2020.02.29. 19:00 IM PRO Sorozat: Szoba – Bejárat Színház, Budapest

2020.02.27. 10:00 és 13:00 PROFIL – Bethlen téri Színház, Budapest

2020.02.07. 19:00 IM PRO Sorozat: Imprint – Bejárat Színház, Budapest

2020.02.06. 10:00 SUBSURFACE – táncosnők a táncról – Nemes Színpad

2020.01.22. 19:30 AZ IDŐ VÉGEZETE (Premier) – Nemzeti Táncszínház – Az előadás a Nemzeti Táncszínház szervezésében kerül bemutatásra

2019.

2019.12.06. 12:00 AZ IDŐ VÉGEZETE (Munkabemutató, zártkörű) – Nemzeti Táncszínház, próbaterem

2019.10.24. 10:00 ALTATÓ – Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.10.18. 10:00 és 11:00 ALTATÓ – Kosztolányi Dezső Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.10.11. 12:00 és 13:00 PROFIL – Leővey Klára Gimázium (színházi nevelési előadás)

2019.09.29. 17:30 IM PRO Sorozat: 4 szobor – 4 szobrász -85 leütés – Barcsay Udvar, Szentendre

2019.08.16.17:00 IM PRO Sorozat: Levegő – ARTPLACC Kortárs Művészeti Fesztivál, Tihany 

2019.05.05. 20:00 SUPREMA (Premier!) – MU Színház

2019.04.16. 11:00 PROFIL – Kaposvári Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma (színházi nevelési előadás)

2019.04.15. 13:00 PROFIL – Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.15. 10:00 PROFIL – Gábor Andor Általános Iskola és Óvoda (színházi nevelési előadás)

2019.04.10. 9:00 PROFIL – Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.10. 9:00 PROFIL – Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda (színházi nevelési előadás)

2019.04.09. 12:00 PROFIL – Széchenyi Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.09. 9:00 PROFIL – Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.08. 11:00 PROFIL – Törökkoppányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.08. 8:00 PROFIL – Kányai Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.03. 13:00 PROFIL – Tabi Takáts Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.03. 9:00 PROFIL – Kaposvári SZC Rudnay Gyula Szakképző Iskolája és Kollégiuma (színházi nevelési előadás)

2019.04.02. 13:00 PROFIL – Balatonlelle-Karádi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája színházi nevelési előadás)

2019.04.02. 9:00 PROFIL – Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.01. 13:00 PROFIL – Palonai Magyar Bálint Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.04.01. 9:00 PROFIL  Boglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.03.06. 10:00 és 11:00 PROFIL – Kazinczy Ferenc Értéközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019. 02.28. 11:00 PROFIL – Kazinczy Ferenc Értéközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.02.27. 11:00 PROFIL – Kosztolányi Dezső Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.02.27. 13:00 ALTATÓ – Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.02.14. 19:30 LEÉRTÉKELÉS – RS9 Színház

2019.02.13. 10:20 és 11:20 ALTATÓ – Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.02.07. 11:00 ALTATÓ – Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2019.02.04. 19:30 IM PRO Sorozat: Sine – RS9+ „Vallai kert”

2019.01.18. 19:00 EXPRE (Premier!) – Bethlen Téri Színház

2019.01.17. 18:00 EXPRE (Sajtó főpróba, zártkörű) – Bethlen Téri Színház

 

2018.

2018.12.22. 11:00 és 17:00 IM PRO – Láng Művelődési Központ (DSC – Karácsonyi Táncgála 2018)

2018.12.14. 11:00 SUBSURFACE – Premier Művészeti Szakiskola (színházi nevelési előadás)

2018.12.13. 11:00 ALTATÓ – Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (színházi nevelési előadás)

2018.11.29. 10:00 ALTATÓ – Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2018.11.29. 12:00 ALTATÓ – Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (színházi nevelési előadás)

2018.11.14. 10:00 és 14:00 SUBSURFACE – Bethlen Téri Színház

2018.11.13. 14:00 ALTATÓ – Kosztolányi Dezső Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2018.10.18. 10:00 EXPRE (munkabemutató, zártkörű) – Jurányi Ház

2018.10.01. 20:00 LEÉRTÉKELÉS – Bakelit Multi Art Center

2018.08.07. 19:00 IM PRO Sorozat: Kvintesszencia – Samsara fesztivál, Siófok

2018.07.07. 16:00 IM PRO Sorozat: Black&White – V4 Fesztivál, Vác

2018.06.15. 20:30 TRANZIT (Premier!) – Városi Vendégház, Szentendre

2018.04.12. 13:00 és 14:30 ALTATÓ – Börzsöny utcai Szabó Ervin Könyvtár (színházi nevelési előadás)

2018.02.28. 18:00 PROFIL – Főnix Fészek Műhelyház, Jászberény

2018.02.15. 20:00 SUBSURFACE – Bakelit Multi Art Center

2018.01.12. 19:00 ZUHANÁS KÖZBEN – Bethlen Téri Színház

 

2017.

2017.12.05. 14:00 ALTATÓ – Dési Huber Művelődési Ház (színházi nevelési előadás)

2017.12.01. 11:00 ALTATÓ – Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (színházi nevelési előadás)

2017.11.11. 19:00 SUBSURFACE – Bethlen Téri Színház

2017.10.16. 18:00 SUBSURFACE – Főnix Fészek Műhelyház, Jászberény

2017.09.30 14:00 ALTATÓ – Kosztolányi Dezső Általános Iskola (színházi nevelési előadás)

2017.09.13. 19:00 SUBSURFACE (Premier!) – Bethlen Téri Színház

2017.07.24. 18:00 I’M PRO Sorozat: Black&White – Művészetek Völgye Fesztivál (Cirque du Tókert)

2017.07.23. 18:00 I’M PRO Sorozat: Black&White – Művészetek Völgye Fesztivál (Cirque du Tókert)

2017.07.22. 18:00 I’M PRO Sorozat: Black&White – Művészetek Völgye Fesztivál (Cirque du Tókert)

2017.07.07. 15:30 I’M PRO Sorozat: Black&White – V4 Fesztivál, Vác

2017.06.24. 19:30 és 20:30 NÉZŐPONT (Premier!) – Szépművészeti Múzeum Vasarely Múzeuma (Múzeumok Éjszakája 2017)

2017.06.21. 14:00 PROFIL (szóló verzió) – Lotti&Maxim Montessori Óvóda (színházi nevelési előadás)

2017.06.13. NÉZŐPONT (sajtótájékoztató, zártkörű) – Vasarely Múzeum

2017.04.12. 13:00 és 14:30 ALTATÓ – Börzsöny utcai Szabó Ervin Könyvtár (színházi nevelési előadás)

2017.03.22. 13:00 és 14:30 ALTATÓ – Púder Bárszínház (színházi nevelési előadás)

2017.03.09. 12:00 és 14:00 PROFIL (szóló verzió) – Zöldmacska Diákpince (színházi nevelési előadás)

2017.02.22. 20:00 I’M PRO Sorozat: Lead – Mika Tivadar Mulató

2017.02.10. 10:00 ALTATÓ – Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (színházi nevelési előadás)